czwartek, 22 maja 2008

UROCZYSKO...

Nie miałam ostatnio czasu na przyjemności, ale korzystając z dzisiejszego dnia wolnego muszę napisać chociaż kilka krótkich słów na pewien UROCZY temat :)
Właśnie minął tydzień od naszego czwartkowego sabatu łódzkiego, na którym to zgodnie powzięłyśmy postanowienie o utworzeniu wspólnego bloga :)
Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Beatka, współtwórcami wszystkie zakręcone łodzianki-czarownice ;) , a matką chrzestną (bo nadała imię naszemu blogowi) Kamilka. Wszystkie zgodnie przyklasnęłyśmy na ten pomysł i mamy UROCZYSKO !!!
Wg Wikipedii UROCZYSKO to część lasu (rzadziej pola lub łąki) o orientacyjnym znaczeniu, bez ściśle oznaczonych granic; jest to miejsce związane zwykle ze szczególnym wydarzeniem historycznym, legendą, kurhanem, w którym występują charakterystyczne cechy przyrodnicze.
Obecnie uroczysko potocznie jest rozumiane jako miejsce odludne, tajemnicze, a nawet niebezpieczne czy mogące rzucać na ludzi "uroki".
Nasze UROCZYSKO również będzie troszkę tajemnicze, ale przepełnione tylko dobrą magią, energią i fluidami twórczymi. Mam nadzieję, że wszyscy odwiedzający nasz zakątek będą czerpać przyjemność z oglądania naszych prac i być może inspirację, bo taki mamy cel !!!

3 komentarze:

  1. Moniczko-jak pięknie opisałaś nasze nowe-stare "miejsce" spotkań:) Już nie Cafe-a Uroczysko...zaczynam się przyzwyczajać do nowego:):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. byłam juz, i bede wpadac... no bo jakos do łodzkiej ekipy zapałałam miłoscia:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bywam, bywam! Strasznie lubię takie przytulne, pełne ciepła i dobrej energii miejsca! Strasznie fajnie, że blogujecie, można czasem pobyć z Wami troszkę bliżej! :)

    OdpowiedzUsuń