niedziela, 15 czerwca 2008

Akcja wędrowanie...

Wczoraj w Warszawie odbył się I Ogólnopolski Zlot Scraperek. Nie mogło mnie zabraknąć na takiej imprezie :) Mąż z dziećmi został oddelegowany na działkę, a ja miałam małą odskocznię od codzienności :)  Jola wielkie ukłony w twoją stronę - wszystko było dopięte na ostatni guzik, podołałaś wyzwaniu na szóstkę !!! Mam nadzieję, że za rok będzie powtórka z rozrywki :) Fotoreportaż z przebiegu Zlotu zamieściła Ewcia na naszej łódzkiej stronie, więc nie będę się powtarzać i zainteresowanych odsyłam na Uroczysko.
Na Zlocie spotkały się prawie wszystkie uczestniczki akcji "Wędrowne albumy".
Tytuł przewodni brzmi "Pamiętniki". Dowolność techniczna i interpretacyjna tematu daje wielkie pole do popisu !!!

Przed wymianą zrobiłyśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z naszymi albumami (zdjęcia podkradłam Ewci)Tak się prezentują albumiki (kilku brakuje, bo nie wszystkie uczestniczki zabawy mogły być na Zlocie)A to już mój własny wędrownik. Zdjęcia co prawda robiłam przed wytuszowaniem ale generalnie wygląda tak :) Zatytułowałam go (na zdjęciu nie widać ćwiekowego napisu) "Najwspanialsza pamięć jest słabsza niż atrament"Tył albumuPierwsza strona - na tagach umieszczone są cytaty dotyczące pamięciDruga stronaMój album powędrował z Rae, chyba gdzieś na południe Polski - wróci do mnie dopiero za kilka miesięcy uzupełniony wpisami wszystkich dziewczyn :)
Ja dostałam album Kamilci i naładowana po Zlocie pozytywną energią twórczą już go ozdobiłam :)

4 komentarze:

 1. Albumy już są śliczne, a co będzie, jak będą wpisy.... mmmmmmm... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Monika - Twój album świetny, jak reszty dziewczyn zresztą - już sie nie mogę doczekac, żeby zobaczy wpis do mojego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika!!! Album piękny!!! Ale fajnie, że już masz Kamilkowy zrobiony!!! A mi Ania zapomniała chyba dać...

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie sie prezentują razem...(super)

  OdpowiedzUsuń