piątek, 25 lipca 2008

Nie samym digitalem...

...człowiek żyje :)

Od miesiąca jestem poza Łodzią, a że zabrałam ze sobą wszystkie szpargały scrapowe wypada pokazać coś realtfu :-) rczego. Mam przygotowanych kilka scrapów 30 x 30 - ale ich nie pokażę, bo są niewykończone (nie mam jak wywołać zdjęć), a scrap bez wkomponowanego zdjęcia nie jest godny pokazania :)
Pokażę za to coś, co bez wklejonego zdjęcia nie traci uroku.

Ponieważ moja córcia zakończyła edukację klasy pierwszej, a przez to stała się posiadaczką pierwszego w życiu świadectwa szkolnego, postanowiłam zrobić dla niej teczkę do przechowywania tychże dokumentów. Kolorystyka zupełnie nie szkolna (dosyć mamy obie granatu i bieli, bo strój galowy w Lidczynej szkole jest strojem obowiązkowym)- postawiłam więc na typowo dziewczęce róże i kojarzące się wakacyjnie zielenie.

Przód:
Tył teczki (zdjęcia zrobiłam otworzonej teczce - ta zielona gumeczka przy zamknięciu jest z przodu a nie jak teraz z tyłu, przymocowana została bradsami imitującymi śrubki)
Tak się prezentuje wnętrze (brakuje tylko wklejonego zdjęcia):
Zbliżenie przodu:
Kilka detali:
I jeszcze dwa zbliżenia oraz taka komputerowa przeróbka z wstawionym zdjęciem :)Zdjęcia nie oddają jak zwykle kolorów rzeczywistych mimo, że wyszłam do fotografowania na dwór :( kiepski ze mnie fotograf, no ale trudno. Najważniejsze, że mojej córci teczka się podoba, a i ja jestem zadowolona z efektu - choć w pewnych momentach bluźniłam na siebie, że się za to wzięłam :)

6 komentarzy:

 1. Po pierwsze świetny pomysł :)
  A po drugie rewelacyjne wykonanie :)
  Teraz na pewno córeczka będzie chciała mieć same celujące świadectwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale super :) moja ulubiona kolorystyka. I świetnie wszystko dopasowane, stemple fajnie wyszły :) Na żywo chce zobaczyć ją koniecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. No Pani ma niby mało zdolne łapki?rewelacyjna teczka.Też chce zobaczyć na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika!!! Śliczna teczka!!! Świetnie to wygląda!!! Kolorki piękne!! :)
  czekam na resztę efektów wakacyjnego scrapowania!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Monia-świetna teczka !!! i kolory również fanie-takie wszsytko świeże i pachnące!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczny pomysł, piękne kolory :)

  OdpowiedzUsuń