poniedziałek, 4 maja 2009

Nadal komunijne klimaty...

...ale tym razem już nie zapraszam, a dziękuję - czyli kartka i prezent dla mojego chrześniaka :)
Robiona "za pięć dwunasta", w ekspresowym tempie, prawie na kolanie... nawet nie mogłam życzeń wydrukować, bo mi się tusz w drukarce skończył ( to się podobno nazywa złośliwość rzeczy martwych ha ha)
Środek podzielony na dwie części: jedna strona to życzenia, druga - kieszonka na pieniądze:Powyższa karteluszka zapakowana została razem z prezentem w papier pakowy z powtórzonym motywem kwiatowymCo prawda rączki mojego chrześniaka rozdarły opakowanie w trzy sekundy ale co tam...

P.S.
dla odmiany mój następny post będzie dotyczył komunii Lidki ha ha - trochę monotonii nie zaszkodzi

9 komentarzy:

 1. Jak dla mnie to nie widzę monotoni ,może temu żę sama mam Komuniste w domu

  OdpowiedzUsuń
 2. a pewnie że nie zaszkodzi :)))
  piękny wyglad bloga kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny zestaw, kartka świetna, zwłaszcza w komplecie z tak pieknie zapakowanym prezentem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne prace, śliczny papier :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko ładne choc jak twierdzisz "na kolanach" robione:):):) Opakowanie śliczne i czekam na dalsze prace Moniczko-buziole!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. aaaaaa zapomniałam o jeszcze jednej ważnej dla mnie rzeczy-będę Cię prosiła o pomoc przy zmianie szaty mojego bloga hehehe tez bym chciała tak inaczej...kolorowe czy jak :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny zestaw stworzyłaś!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mona, this is beautiful! Thank you for visiting Women to Women: Sharing Jesus! How delightful to find a sister in Christ half-way around the world who also shares papercrafting as a passion too! I love all your creations. Thanks for stopping by and please do come again! So glad I could follow you back to your blog! It's wonderful. Blessings on your day!

  OdpowiedzUsuń